Všichni zaměstnanci, management a externí spolupracovníci společnosti jsou povinni řídit se platným právním řádem České republiky.
Všichni zaměstnanci, management a externí spolupracovníci společnosti jsou povinni svou práci vykonávat čestně, zodpovědně a v rámci dobrých mravů a společensky uznávaných norem.
Všichni zaměstnanci, management a externí spolupracovníci společnosti postupují vždy tak, aby nepoškodili společnost a její dobré jméno.
Všichni zaměstnanci, management a externí spolupracovníci společnosti nesmí přijímat dary významnější hodnoty či cokoli obdobného, co by se jevilo jako možné úplatkářství.
Všichni zaměstnanci, management a externí spolupracovníci společnosti zachovávají důvěrné informace svých klientů, partnerů či kolegů v zaměstnání.
Všichni zaměstnanci, management a externí spolupracovníci společnosti jsou povinni se vyvarovat korupčních praktik jakéhokoli druhu.
Všichni zaměstnanci, management a externí spolupracovníci společnosti respektují svou konkurenci
Všichni zaměstnanci, management a externí spolupracovníci společnosti nesmí vyvíjet tlak na klienta či partnera s cílem dosažení nepřiměřeného zisku na jeho úkor.

Naši Partneři

Dětská sedací souprava RK.jpg

Pojištění Štěpánková

Kdo jste z Východočeského kraje a máte zájem o odborné rady o pojištění volejte na toto číslo 604231709
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one