patří mezi mladé a dynamické hráče na českém finančním trhu. Hlavním předmětem činnosti je poskytování spotřebitelských úvěrů, k čemuž vlastníme potřebná oprávnění. Zabýváme se také korporátními investicemi, financováním podnikatelských potřeb, zprostředkováním finančních produktů, činnostmi v oblasti real estate, správy pohledávek, e-commerce a dalších. Zejména na trhu spotřebitelských úvěrů patříme mezi rychle rostoucí společnosti v ČR.

foto_01Od konkurence se odlišujeme zejména maximální snahou o efektivitu při řízení procesů za využití moderních nástrojů a technik a osobním přístupem ke klientovi, zákazníkovi, partnerovi při řešení jeho požadavků a potřeb.

Našim cílem je vykonávat veškeré činnosti, kterými se zabýváme na vysoce kvalitní, profesionální úrovni. Snažíme se být spolehlivým partnerem pro naše klienty a obchodní partnery a motivujícím prvkem pro naše zaměstnance. Našim akcionářům a investorům chceme přinášet zisk a být tak bezpečným přístavem pro jejich finance. Každodenní prací na hranici našich možností usilujeme o dynamický a udržitelný rozvoj společnosti. To vše za dodržování fair-play v obchodním styku a v souladu s morálními a etickými hodnotami. Svůj neustále rostoucí význam se snažíme využít pro podporu regionu a projektů, které si to svou náplní při pomoci druhým zaslouží.

Naši Partneři

Dětská sedací souprava RK.jpg

Pojištění Štěpánková

Kdo jste z Východočeského kraje a máte zájem o odborné rady o pojištění volejte na toto číslo 604231709
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one