Pokud klient nesplňuje podmínky získání úvěru u společnosti CFIG nebo mu námi nabízený úvěr z nějakého důvodu nevyhovuje, zahájíme s klientem jednání ohledně zajištění úvěru u našich partnerů. Těmi jsou přední české nebankovní subjekty. S klientem poté projdeme celý schvalovací proces, zajistíme s ním podpis úvěrové dokumentace a vykomunikujeme doložení potřebných podkladů. Kompletně zpracovaný případ poté předáváme k realizaci partnerovi, který v případě finálního schválení vyplácí klientovi úvěr na účet. Klient s naší společností uzavírá smlouvu o zprostředkovatelské činnosti a v případě zajištění úvěru nám hradí odměnu za činnost ve výši 10% z výše vyplacené částky partnerem. Klient nikdy nehradí žádné poplatky předem a veškeré náklady spojené s činností jdou k tíži naší společnosti. Jsme tak plně motivováni k tomu, abychom učinili pro klienta maximum s tím, že platba odměny je splatná pouze až po vyplacení finančních prostředků na klientův účet.

Pro partnery jsme připraveni nabídnout realizace hotových úvěrových případů, které v požadované formě předáváme k finálnímu dořešení partnerovi. Jakožto přímý poskytovatel úvěrů rozumíme našim partnerům v jejich požadavcích a umíme na ně pružně reagovat. Díky pokročilému IT systému pro nás není překážkou přímé napojení systému pro rychlejší a efektivnější řízení úvěrových případů i celých portfolií. V případě dohody jsme navíc schopni zajišťovat také sledování platební morálky klienta včetně upomínkovacího procesu a inkasa pohledávek. Případné pohledávky poté umíme v rámci služby inkasa či odkupu pohledávek dále administrovat. Vzhledem k objemu realizovaných zprostředkovaných úvěrů v desítkách milionů Kč ročně, se řadíme k největším zprostředkovatelům úvěrů na trhu a tohoto postavení umíme plně využít.

Naši Partneři

Dětská sedací souprava RK.jpg

Pojištění Štěpánková

Kdo jste z Východočeského kraje a máte zájem o odborné rady o pojištění volejte na toto číslo 604231709
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one